тел. +38 (044) 200 16 79
  • Выбрать русский язык
  • Выбрать украинский язык

Ласкаво просимо на сайт компанії Фарби КАБЕ Україна

Випускається за єдиними рецептурами швейцарською фірми «KARL BUBENHOFER AG», з одних і тих же сировинних компонентів продукція ТОВ «Фарби КАБЕ Україна» користується заслуженою довірою споживачів.

Створити свою мозаїку

Інструмент для створення композицій мозаїчної штукатурки.

Створити

Карта представництв

Карта наших представників на території України.

Відкрити

Розфарбуй свій будинок

Програма для підбору кольору фасаду будинку.

Відкрити

Компанія – Фарби КАБЕ Україна


Спільне українсько-швейцарсько-польське підприємство «Фарби Кабе УКРАЇНИ» було створено в 2005 році і входить до групи компаній заснованих швейцарським концерном «KARL BUBENHOFER AG» провідним свою історію на європейському ринку з 1908 року.

Будучи розробником технології виготовлення сучасних лакофарбових матеріалів і власником торгової марки «FARBY KABE», фірма «KARL BUBENHOFER AG» найпильнішу увагу приділяє підтримці незмінно високої якості всієї продукції незалежно від місця розташування заводів-виготовлювачів, будь-то в Польщі, Німеччині чи Україні. Випускається за єдиними рецептурами, з одних і тих же сировинних компонентів продукція користується заслуженою довірою споживачів.

Використовуючи більш ніж 100-річний досвід нашого швейцарського партнера, ми пропонуємо на український ринок широку гамму найсучасніших, екологічно безпечних оздоблювальних матеріалів на базі водних дисперсій акрилових полімерів, силікатних і силіконових смол:

  • грунтовки;
  • фарби для фасадів та інтер’єрів;
  • тонкошарові штукатурні суміші;
  • мозаїчні штукатурки.

Пропоновані нами на ринку України грунтовки, фарби, силікатні і силіконові штукатурки виготовлені на підприємствах фірми «FARBY KABE POLSKA» відповідно до вимог міжнародної системи контролю якості ISO 9001: 2000 і системи контролю в галузі дотримання норм екологічної безпеки ISO 14001: 2004. Крім того, відповідність цієї продукції чинним нормам санітарного законодавства України підтверджено «Висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи» №№ 05.03.02-03 / 3645  від 03.02.2015г.

Тонкошарові захисно-декоративні акрилові штукатурки виготовляються на підприємстві ТОВ «Фарби Кабе УКРАЇНИ» за рецептурами і технологією фірми «KARL BUBENHOFER AG» в смт. Корнин, Житомирської області згідно з вимогами ТУ У В.2.7-24.3-33524661-001: 2009. Дані технічні умови погоджені Міністерством охорони України (Висновок № 05.03.02-07 / 6889 від 12.02.2009г), Державним департаментом пожежної охорони МНС України (лист № 36/4/3075 від 29.05.2009г) та Міністерством регіонального розвитку та будівництва України (Лист № 12 / 19-2-13 / 18-1086 від 24.09.2009г).

У процесі виробництва штукатурки нами використовуються тільки сировину провідних світових і європейських виробників, таких як концерни BASF і THOR Gmbh (Німеччина), концерну OMYA (Швейцарія), Akzo Nobel Surfase (Швеція) та інших.

Дистриб’юторська мережа нашої компанії на сьогоднішній день охоплює більшість областей України і постійно розширюється. Споживачі нашої продукції завжди можуть отримати кваліфіковану консультацію у дистриб’юторів Фарб Кабе і придбати необхідний товар безпосередньо у себе в регіоні. Фарбування продукції в обраний замовником колір виробляється за рахунок використання пігментних паст виробництва фірми «KARL BUBENHOFER AG» згідно кольорової палітри «KABE», RAL, NCS та ін.