27.11.2018. Питання: Доброго дня! Придбав у вашого дистрибьютора акрилову штукатурку, а при виборі кольору мені сказали, що є обмеження по темним кольорам для фасаду. Прокоментуйте ситуацію.

Відповідь: Обмежень, щодо можливості затонувати акрилову штукатурку у вибраний Вами колір згідно палітри КАВЕ практично не існує. Мова може йти про те, що наші фахівці радять використовувати дуже темні, насичені кольори для окремих елементів фасаду, а не для всього фасаду. Ця практична порада викликана тим, що при однакових умовах більш темний фасад буде нагріватись в сонячну погоду швидше, ніж такий самий, але забарвлений в світліші кольори. Це небажане явище для всієї конструкції стін, адже тепло передається від нагрітої штукатурки до основи. Крім того, темні, насичені кольори можуть швидше втратити свій початковий колір (вицвісти). Для оцінки фактору впливу сонячного випромінювання в залежності від кольору, на всіх зразках кольорів у палітрі «KABE» вказаний коефіцієнт відбиття сонячного світла – Y. Цей коефіцієнт показує у відсотках, яку кількість сонячного випромінювання відбиває поверхня. Чим менший показник Y, тим меншу кількість сонячного світла відбиває штукатурка і тим більше вона з цієї причини нагрівається. Не бажано, щоб фасад мав колір, у котрого коефіцієнт Y становить менше 20%.

21.11.2018. Питання: Яку фарбу ви можете порекомендувати для ремонту дитячої кімнати?

Відповідь: При виборі матеріалів для ремонту дитячих кімнат, необхідно в першу чергу звертати увагу на безпеку, практичність та різноманітність декору. Виходячи з цих умов, для фарбування стін та стелі в дитячій кімнаті найкращим вибором  буде латексна фарба OPTILATEX. Ця фарба відрізняється від інших тим, що не містить в своєму складі летких органічних сполук (розчинників), тобто не має запаху, не може спровокувати алергічних реакцій. Поверхні пофарбовані OPTILATEX стійкі до тертя, їх можна мити і без особливих зусиль підтримувати чистоту та привабливий вигляд приміщення. Фарба OPTILATEX має глибоко матову ступінь полиску і дуже широку гаму кольорів у відповідності з каталогами KABE, NCS, RAL, що дозволяє втілити цікаві та привабливі дизайнерські рішення.

20.11.2018 Питання: Мене звати Світлана. Я дизайнер початківець. Порадьте, будь-ласка, які матеріали вашої фірми доцільніше використовувати для оновлення стін бару? Раніше стіни були пофарбовані імовірно акриловою фарбою. Необхідно також виконати декоративні елементи.

Відповідь: У приміщенні бару відбувається інтенсивний рух, дуже імовірні забруднення стін від тертя одягом, забризкування, можливі масні плями і т.п. Тому потрібно обов’язково використовувати фарбу найвищого І-го класу стійкості. В лінійці продукції торгової марки «FARBY KABE» це латексна фарба PROLATEX. Вона має чудову покривну здатність, може наноситись, як на «свіжі» мінеральні основи, так і основи які уже раніше були вкриті малярним покриттям на базі полімерів. У випадку забруднення, стіни пофарбовані PROLATEX можна мити з використанням миючих засобів. Для виконання декоративних елементів ми можемо запропонувати акрилові модельовані штукатурки PERMURO, які у поєднанні з фарбою PROLATEX та лесировочною (напівпрозорою) фарбою LAZUR Z/W дають можливість створити безліч композицій. Ми запрошуємо  Вас, Світлано, пройти практичний семінар по використанню декоративних покриттів торгової марки «FARBY KABE» в нашому учбовому класі. Зв’язатись з нами по цьому питанню Ви зможете по телефону, вказаному на нашому сайті, або надіславши листа на вказану електронну адресу.